Řešení

Pokrytí skladu/kanceláří bezdrátovým signálem (WiFi)

Na WiFi jsme experti. Naši specialisté se zabývají pokrytím skladů, výrobních hal a kanceláří již více než 10 let. Na těchto základech vznikala naše společnost. Jsme partnerem společnosti RUCKUS WIRELESS. Připravíme pro vás řešení, za kterým si budeme stát.

Už vám někdy někdo nabídl variantu, že si celé řešení vezme zpět a vrátí vám peníze pokud nebude funkční?
Prostoje vašich pracovníků při výdeji zboží ze skladu, protože terminál čeká na odezvu serveru zmizí.
Na některé hale vás můžeme nechat vyzkoušet, jak to funguje – zařízení zapůjčíme, pomůžeme s implementací a budeme k ruce vašemu IT.

Zabezpečení

Jsme autorizovaný montážní partner společnosti JABLOTRON a poradíme vám jaký systém zvolit. Jakým způsobem se chovat, aby byl systém efektivní. Implementujeme Vám nejmodernější dostupné technologie. A bezchybně nainstalujeme. Navíc vás samozrejmě zaškolíme.

Kamerové systémy

Implementujeme do vaší společnosti efektivně navržený kamerový systém. Zvýšíme tím bezpečnost na pracovišti. Budete mít přehled o fluktuaci lidí po objektu. Uvidíte, jak se dodržuje bezpečnost práce. Pomůžeme vám označit prostor, aby nebyla porušována legislativa. Pokud budete mít zájem, vyřešíme za vás ohlášení na příslušných úřadech.

Péče

Pokud budete mít zájem, budeme o techniku ve společnosti pečovat… a pečovat… a pečovat… A rádi vám nabídneme i ostatní naše služby.

Jsme hrdým partnerem
FN Motol