[insert_php] wp_nav_menu(array(‚theme_location‘ => ‚probox en‘)); [/insert_php]

Výstavba datacenter

Technologie/pojetí datacentra

Na začátku je potřeba si říct, co od nového datacenra zákazník očekává..
Jakou má mít kapacitu.
Jestli se jedná o datacentrum pro server housing s přímým přístupem zákazníků k jednotlivým pozicím, nebo se jedná o datacentrum pro úzký okruh IT konkrétní společnosti.
Jak velký má být stupeň bezpečnosti.
Poradíme vám se všemi otázkami, které se týkají pojetí datacentra a výběru technologie.

Audit lokality/budovy

Ne každá lokalita je pro vybudování datacentra vhodná.Existuje celá řada kritérií, dle kterých je potřeba lokalitu posuzovat.
Rádi vám takový audit provedeme. Rádi vám připravíme kritéria pro poptání pozemku/budovy..

Projektová příprava

Ve chvíli, kdy je jasná technologie a lokalita / objekt, přichází na řadu projektování. Je potřeba pečlivě zvolit logistiku datacentra, rozmístění jednotlivých sekcí, zabezpečení, energetiku, chlazení a konektivitu. Rádi pomůžeme s řízením průběhu projektových prací. Máme k tomu co říct. Ze zkušeností víme, kde bývají slabá místa a jak předvídat problémy.

Předrealizační přípravy

Před tím, než přistoupíme k samotné realizaci je potřeba vyřešit provozní věci samotné realizační fáze. Stavební přípravy, dopravní uzávěry pro bezpečnou manipulaci s objemnými diesel agregáty, klimatizačními chillery ap. Pomůžeme vyspecifikovat případné provozní komplikace, aby bylo možné se jim vyhnout.

Realizace

Realizujeme. Řešíme mnoho problémů, které se vyskytnou. Problémy budou a nebude jich málo. Ale budete mít silného partnera.
Partnera, který vás nenechá plácat se v nejistotě. Dotáhneme to s vámi do konce. Do úspěšného konce. A je zrealizováno. Datacentrum stojí a je dle vašich představ.

Servis/údržba

Vaše datacentrum je funkční. Je potřeba o něj pečovat… a my budeme pečovat…

Jsme hrdým partnerem
FN Motol